Wideodomofony

 

Specjalizujemy się w zakładaniu systemów zabezpieczeń już od ponad 10 lat. Systemy te pozwalają na najlepszą ochronę Ciebie, Twoich bliskich czy Twojej firmy. Świadczymy naszym klientom wysokiej jakości obsługę na każdym etapie naszych prac montażowych i instalacyjnych.

Na przełomie ostatnich lat obserwujemy intensywny rozwój cywilizacji. Niestety zwiększa się także zagrożenie z różnych stron, jak i osób. Dlatego tak ważne jest skuteczne zabezpieczenie siebie, jak i najbliższych.

 

Co nas wyróżnia ?

Innowacyjne rozwiązania

Wysokiej jakości sprzęt, który posiadamy w swojej ofercie pozwala na monitorowanie Twojego mienia zdalnie z dowolnego miejsca na świecie.

Kontrole nas każdym miejscem

Specjaliści z naszego zespołu dokonują montażu systemu zabezpieczeń na dowolnym, nawet najtrudniejszym obszarze o dowolnych godzinach, również nocnych. Nie musisz się martwić, obraz będzie widoczny również w ciemności.

Silne argumenty

Jeśli dojdzie do włamania, uszkodzenia mienia lub skutkiem tego wydarzenia będzie uszczerbek na zdrowiu, będziesz posiadał w swoich rękach solidny materiał dowodowy, aby ujść sprawcę.

Długi okres gwarancji

Jeśli skorzystasz z naszej oferty, zyskasz gwarancję na korzystnych dla Ciebie warunkach, a nasi specjaliści będą do Twojej dyspozycji przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Algorytm realizacji zlecenia przez naszą firmę:

1. Wstępna wizja

Spotkanie z klientem w obiekcie, w celu koordynacji wszystkich wpływających czynników i aktualnie ujawnionych szczegółów w celu prawidłowego zaprojektowania systemu

2. Projektowanie

Opracowanie projektu i dobór sprzętu zgodnie ze spotkaniem i dyskusja techniczna

3. Oferowanie

Generowanie-tworzenie i wysyłanie oferty, biorąc pod uwagę wszystkie poprzednie punkty

4. Montaż

Profesjonalny montaż, montaż wszystkich niezbędnych elementów zgodnie z wcześniej zaprojektowanym systemem

5. Konfiguracja

Konfiguracja, dostrajanie, dostosowanie wszystkich życzeń klienta do możliwych czynników środowiskowych, konsultacje i uzgodnienie parametrów

6.  Zlecenie wykonane ✔

Szkolenie użytkowników końcowych, instaluj programy na urządzeniach użytkowników końcowych. Przekazywanie informacji o dostępie i kluczy zapasowych do klienta

System monitoringu

Polega na montażu odpowiedniej ilości kamer dla danego obszaru, które będą nagrywać video na dyski twarde. Obraz przetwarzany zostaje przez rejestrator, a następnie przesyłany na komputer. W ofercie posiadamy również detektor ruchu. Jest to bardzo ciekawe rozwiązanie, gdyż informuje o pojawieniu się nieproszonej osoby na terenie monitorowanym. Z tego typu rozwiązań korzysta coraz więcej firm, jak również osoby prywatne. Oferujemy tylko i wyłącznie sprzęt najwyższej jakości, aby klient miał pewność, że nad jego mieniem czuwa sprawdzony system zabezpieczeń. Oczywiście do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i dopasowujemy cały system do jego potrzeb. W każdym momencie klient ma możliwość rozbudowania ilości kamer. System kamer podłączamy do Internetu, dzięki czemu dostęp do monitoringu można mieć z każdego miejsca, w którym w danej chwili się przebywa.


Montaż monitoringu

Zanim podejmiemy się montażu monitoringu, nasi pracownicy dokonują dokładnej analizy terenu oraz obiektu, który ma zostać zabezpieczony. Pozwala nam to dobrać odpowiedni system zabezpieczeń, zgodny z oczekiwaniami zleceniodawcy. Tworzymy jak najlepszy plan montażu kamer i oczywiście konsultujemy każdym aspekt z klientem. Dopiero gdy klient zaakceptuje nasz pomysł, możemy przystąpić do montażu kamer. Po zamontowaniu systemu zajmujemy się ustawieniem kąta widzenia i ostrości kamer. Końcowym etapem naszej pracy jest sprawdzenie konfiguracji komputera klienta i podłączenie systemu zabezpieczeń do Internetu.


Serwis monitoringu

Dla naszej firmy  najważniejsze jest, by monitoring nie zawiódł naszych klientów. Dlatego gwarantujemy stały dostęp do serwisu i naszych pracowników przez całą dobę 7 dni w tygodniu.