Systemy Ppoż

Systemy przeciw pożarowe pozwalają w ponad 90% uniknąć poważnych strat materialnych, nie tylko w domach, ale również magazynach czy firmach. W naszej firmie zatrudniamy wykwalifikowane osoby, które posiadają certyfikaty ukończenia szkoleń w dziedzinie zabezpieczeń przeciwpożarowych. Jeśli  zdecydujesz się na montaż, konserwacje i zaprojektowanie systemu zabezpieczeń w swej firmie lub domu, zagwarantujemy  tobie wysokie  jakości ochronę.

Co nas wyróżnia ?

Nowoczesny sprzęt

Korzystamy tylko z najnowszych technologii, które stale się rozwijają.Dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom jak najlepszą ochronę.

Doświadczony zespół

Dzięki wiedzy jaką posiadamy w zakresie systemów przeciwpożarowych, możemy dobrać odpowiedni sprzęt do każdego typu obiektu, nieważne czy to dom prywatny czy firma.

Minimalizowanie strat

Montowane przez naszą firmę urządzenia są wyjątkowo czujne. Przekazują informacje do właścicieli budynku bardzo szybko, dzięki czemu można uniknąć wielu strat.

Korzystne warunki gwarancji

Abyś nie musiał się martwić co się stanie w przypadku awarii sprzętu, zapewniamy tobie serwis 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

Algorytm realizacji zlecenia przez naszą firmę:

Montujemy systemy przeciwpożarowe w Krakowie, a także w sąsiednich miejscowościach czy województwach. Systemy te informują o potencjalnym zagrożeniu w 4 fazach:

Faza 1

W momencie, gdy dym jest niewidzialny, a dany materiał zaczyna sie tlić . System przeciwpożarowy pozwala na interwencję osób znajdujących sie w budynku, przy użyciu gaśnicy. Nie jest wtedy konieczne wzywanie strazy pożarnej.

Faza 2

Faza ta wysyła sygnał do straży pożarnej. Pojawia się gęsty dym, co uniemożliwia widoczność. Akcję gaśniczą mogą przeprowadzać jedynie osoby odpowiednio przeszkolone, które maja odpowiedni sprzęt.

Faza 3-4

System ten uruchamia się w przypadku pojawienia się ognia. Bardzo ważną rolę,w tym przypadku mają czujniki jonizacyjne oraz czujniki płomienia.

System przeciwpożarowy

Coraz większym zainteresowaniem cieszą się systemy przeciwpożarowe. Montowane są nie tylko w domach prywatnych, ale również biurach czy magazynach. Klienci wiedzą, że takie rozwiązania pozwalają uniknąć lub zminimalizowaś straty wywołane pożarem. Oferujemy naszym klientom tylko nowoczesny sprzęt. Centrala oddymiania, którą montujemy w naszych systemach posiada własne zasilanie. Jest ona podstawą każdego systemu przeciwpożarowego.Systemy przez nas montowane inforują o zagrożeniu w 4 fazach.

W pierwszej fazie alarm uruchamia się kiedy wykryje dym widzialny lub niewidzialny. W tej fazie wykrywany jest tlący się materiał, który nie powoduje jeszcze ognia. Umożliwia to interwencje osób, które są w budynku przy pomocy gaśnicy. Wtedy nie ma koniecznosci wzywania straży pożarnej.

Pojawienie się gęstego dymu,który utrudnia widoczność rozpoczyna fazę drugą. Straz pożarna zostaje powiadomiona od razu.

W fazie 3 i 4 pojawia się ogień. W takiej sytuacji, w naszym systemie skutecznie działają czujniki płomieni i jonizacji.


Montaż systemu przeciwpożarowego

Przed przygotowaniem projektu dla klienta zapoznajemy się z danym obiektem i dokonujemy dokładnej analizy . Klient musi zaakceptować projekt, który dla niego przygotowują nasi specjaliści. Dopiero wtedy możemy przystąpić do instalacji systemu. Po montażu testujemy system, a także łączność ze strażą pożarną.


Serwis systemu przeciwpożarowego

Podstawową metodą zabezpieczeń w dzisiejszych czasach jest montaż systemów przeciwpożarowych. Nasza firma oferuje klientom tylko najnowocześniejszy sprzęt, znanych marek. Oferujemy serwis 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, oraz dostępność w tym czasie specjalisty z zakresu zabezpieczeń. Zajmujemy się również przeglądami technicznymi systemów przeciwpożarowych. Klient zyskuje 100% pewności, że jego dobytek jest bezpieczny.