Smart Home Kraków

Smart Home czyli inaczej inteligentny dom to system, który jest zbiorem urządzeń składających się w jedną całość pozwalając nam zarządzać całym domem zdalnie. Pozwala nam to na zwiększenie wygody korzystania z naszego mieszkania lub domu. Smart Home można również przedstawić w jako system do zarządzania, dzięki któremu możemy automatyzować wiele czynności domowych np: gaszenie świateł w całym domu, sterowanie roletami, sterowanie bramami czy np. sterowanie ogrzewaniem przy użyciu naszego smartfona. Jeszcze do niedawna inteligentne domu były wyobrażeniem z filmu science fiction aktualnie systemy montuje się już w co 3 nowym domu.

Co daje nam Smart Home?

Smart Home inaczej inteligentny dom w bardzo dużym stopniu ułatwia nam komunikacja z naszym domem. Taki system pozwala nam za pomocą jednej aplikacji zainstalowanej na naszym telefonie sterować całym naszym domem. System inteligentnego domu daje nam również większe poczucie bezpieczeństwa, dzięki systemom alarmowym i monitoringom możemy czuć się bezpiecznie. To jednak nie koniec mówiąc o bezpieczeństwie musimy zaznaczyć również to jak Smart Home pozwala nam zabezpieczyć nasz dom przed pożarem czy też zalaniem gdy pęknie nam rura od kaloryfera. Systemy takie posiadają czujniki, które po wystąpieniu jakiekolwiek anomalii w naszym domu informują nas o tym żebyśmy mogli w porę zareagować.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę do instalacji inteligentnego domu?

  • Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu dobierzemy dla Ciebie najlepsze rozwiązania oraz systemy zarządzania inteligentnym domem;
  • Na inteligentnych domach znamy się jak nikt inny jesteśmy w branży od ponad 10 lat cały czas będąc na bieżąco z nowinkami technicznymi;
  • Naszą firmę cechuje profesjonalizm, niezawodność oraz terminowość;
  • Wszystkie nasze systemy są objęte gwarancją, posiadamy również serwis, który w nagłych wypadkach służy pomocą
Systemy Bezpieczeństwa - Inteligentny Dom

Smart Home i jego zalety:

  • Oszczędność – dzięki inteligentem domu możemy sprawdzić, które z urządzeń pobiera najwięcej energii;
  • Wygoda – sterowanie domem za pomocą jednej aplikacji zwiększa maksymalnie nasz komfort korzystania z domu lub mieszkania;
  • Bezpieczeństwo – Smart Home dzięki systemom alarmów i monitoringu zapewnia nam maksymalną ochronę;
  • Zdrowie – inteligentny dom jest w stanie dostosować idealne natężenie światła oraz temperaturę tak, że czujemy się w naszym domu bardzo zrelaksowani co przekłada się na nasze samopoczucie;

Smart Home jaki system wybrać ?

Podczas wyboru systemu musimy sobie najpierw zadać ważne pytanie czego tak naprawdę oczekujemy od naszego inteligentnego domu. Systemy Smart Home dzielimy na przewodowy oraz bezprzewodowy funkcjonalności w każdym z tych przypadków jest niezmienna. Jednak każdy z tych systemów ma swoje wady i zalety dobór ich często zależny jest od warunków domu lub mieszkania, w których ma być zamontowany. Najważniejsze jest, aby wszystkie urządzenia w naszym inteligentnym domu były sterowane za pomocą jednej aplikacji. Przy dobieraniu systemu musimy zwrócić również uwagę co jest dla nas priorytetem: bezpieczeństwo, wygoda, energooszczędność czy rozrywka. Warto w takim przypadku skorzystać z usług z firmy, która posiada wieloletnie doświadczenie i pomoże dobrać odpowiednie rozwiązanie dla Państwa domu.

Co nas wyróżnia ?

Innowacyjne rozwiązania

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na dobranie najlepszych urządzeń, które w pełni spełnią oczekiwania naszych Klientów.

Darmowa analiza i kosztorys

Wszystkie nasze zlecenia opieramy na pierwszej darmowej i darmowej konsultacji, która pomoże przygotować najlepsze zestawienie urządzeń.

Bezpieczeństwo i wygoda

Doskonale wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo i wygada dlatego wszystkie systemy dopasowujemy biorąc pod uwagi te własnie czynniki

Długi okres gwarancji

Zawsze realizujemy zlecenia w oparciu o najlepsze produkty cenione na całym świecie, które oferują długi okres gwarancyjny.

KONTAKT Z NAMI

Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu z naszym biurem obsługi Klienta, które odpowie na wszystkie pytania związane z naszą ofertą.

Podanie danych w powyższym formularzu jest całkowicie dobrowolne, jednak niezbędne do prawidłowego przetworzenia Państwa zapytania. Wszystkie dane osobowe w formularzu, przetwarzane są zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Uzupełniając powyższy formularz kontaktowy akceptują Państwo naszą Politykę Prywatności oraz świadomie i dobrowolnie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Nasza Lokalizacja

Ul.Fabryczna 6

31-553 Kraków.

Dane Rejestrowe

EL-COM Spółka Z.O.O
31-150 Kraków 31-150,
REGON:368373285
NIP: 678-317-02-23
KRS: 0000697137

Dane Kontaktowe

pn-pt 08:00-18:00
sb 08:00-15:00
+48 693 378 946
biuro@elcompany.pl