Monitoring

 

 

 

 

Instalowanie kamer monitoringu na terenie Krakowa

Już od wielu lat zajmujemy się systemami monitoringu, które znajdują zastosowanie zarówno w siedzibach firm, jak i na prywatnych posesjach. Specjalizujemy się w montażu oraz instalacji zabezpieczeń na terenie Krakowa, jak również miejscowości w sąsiednich województwach. Skorzystaj z naszej pomocy, by spać spokojnie, a pod swoją nieobecność nie obawiać się o firmowe mienie czy bezpieczeństwo bliskich. Zapraszamy do współpracy w zakresie instalacji kamer do monitorowania obiektu w środku oraz na zewnątrz.

Zakładanie sieci kamer w domach jednorodzinnych – Kraków i nie tylko

Dobrze zaprojektowany system monitoringu składa się z wysokiej jakości kamer rozmieszczonych w przemyślanych, istotnych strategicznie miejscach, a także innych elementów, w tym na przykład programu umożliwiającego obserwowanie obrazu w dowolnym miejscu na świecie. Dzięki temu nawet przebywając na wakacjach za granicą, możesz rejestrować i w razie konieczności sprawdzać, czy na przykład kurier próbował doręczyć przesyłkę, dzikie zwierzę zniszczyło ogrodzenie lub włamywacz usiłował wtargnąć na teren Twojego domu. Nagranie z monitoringu – zwłaszcza w wysokiej rozdzielczości – stanowi mocny dowód w postępowaniu karnym bądź cywilnym i pozwoli Ci pociągnąć złodzieja czy wandala do odpowiedzialności. Skontaktuj się z naszą firmą montującą kamery na terenie Krakowa, by poznać polecane przez specjalistów rozwiązania!

Profesjonalny montaż kamer monitoringu

Nowoczesne kamery wchodzące w skład systemu monitoringu naszpikowane są innowacyjnymi funkcjonalnościami, dzięki którym nic im nie umknie. Urządzenia nagrywają nawet w nocy, a niektóre z nich wyposażone są w czujnik ruchu, dzięki któremu obracają się po wykryciu przemieszczającego się intruza. Kamera monitoringu to niekiedy jedyny sposób na poznanie prawdy o różnych wydarzeniach, które trudno wytłumaczyć bez naocznych świadków. Skontaktuj się z nami, by poznać polecane przez profesjonalistów rozwiązania idealnie dopasowane do Twojego domu bądź siedziby firmy. Przekonaj się, że instalacja kamer do monitorowania otoczenia budynku może zapewnić Ci niepodważalne dowody oraz niezbędne informacje. Zapraszamy Klientów z Krakowa, a także z miejscowości w sąsiednich województwach.

 

Co nas wyróżnia ?

Innowacyjne rozwiązania

Wysokiej jakości sprzęt, który posiadamy w swojej ofercie pozwala na monitorowanie Twojego mienia zdalnie z dowolnego miejsca na świecie.

Kontrole nas każdym miejscem

Specjaliści z naszego zespołu dokonują montażu systemu zabezpieczeń na dowolnym, nawet najtrudniejszym obszarze o dowolnych godzinach, również nocnych. Nie musisz się martwić, obraz będzie widoczny również w ciemności.

Silne argumenty

Jeśli dojdzie do włamania, uszkodzenia mienia lub skutkiem tego wydarzenia będzie uszczerbek na zdrowiu, będziesz posiadał w swoich rękach solidny materiał dowodowy, aby ujść sprawcę.

Długi okres gwarancji

Jeśli skorzystasz z naszej oferty, zyskasz gwarancję na korzystnych dla Ciebie warunkach, a nasi specjaliści będą do Twojej dyspozycji przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

 

 

Algorytm realizacji zlecenia przez naszą firmę:

 

1. Wstępna wizja

Spotkanie z klientem w obiekcie, w celu koordynacji wszystkich wpływających czynników i aktualnie ujawnionych szczegółów w celu prawidłowego zaprojektowania systemu

2. Projektowanie

Opracowanie projektu i dobór sprzętu zgodnie ze spotkaniem i dyskusja techniczna

3. Oferowanie

Generowanie-tworzenie i wysyłanie oferty, biorąc pod uwagę wszystkie poprzednie punkty

4. Montaż

Profesjonalny montaż, montaż wszystkich niezbędnych elementów zgodnie z wcześniej zaprojektowanym systemem

5. Konfiguracja

Konfiguracja, dostrajanie, dostosowanie wszystkich życzeń klienta do możliwych czynników środowiskowych, konsultacje i uzgodnienie parametrów

6.  Zlecenie wykonane ✔

Szkolenie użytkowników końcowych, instaluj programy na urządzeniach użytkowników końcowych. Przekazywanie informacji o dostępie i kluczy zapasowych do klienta

System monitoringu

Polega na montażu odpowiedniej ilości kamer dla danego obszaru, które będą nagrywać video na dyski twarde. Obraz przetwarzany zostaje przez rejestrator, a następnie przesyłany na komputer. W ofercie posiadamy również detektor ruchu. Jest to bardzo ciekawe rozwiązanie, gdyż informuje o pojawieniu się nieproszonej osoby na terenie monitorowanym. Z tego typu rozwiązań korzysta coraz więcej firm, jak również osoby prywatne. Oferujemy tylko i wyłącznie sprzęt najwyższej jakości, aby klient miał pewność, że nad jego mieniem czuwa sprawdzony system zabezpieczeń. Oczywiście do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i dopasowujemy cały system do jego potrzeb. W każdym momencie klient ma możliwość rozbudowania ilości kamer. System kamer podłączamy do Internetu, dzięki czemu dostęp do monitoringu można mieć z każdego miejsca, w którym w danej chwili się przebywa.


 

Montaż monitoringu

Zanim podejmiemy się montażu monitoringu, nasi pracownicy dokonują dokładnej analizy terenu oraz obiektu, który ma zostać zabezpieczony. Pozwala nam to dobrać odpowiedni system zabezpieczeń, zgodny z oczekiwaniami zleceniodawcy. Tworzymy jak najlepszy plan montażu kamer i oczywiście konsultujemy każdym aspekt z klientem. Dopiero gdy klient zaakceptuje nasz pomysł, możemy przystąpić do montażu kamer. Po zamontowaniu systemu zajmujemy się ustawieniem kąta widzenia i ostrości kamer. Końcowym etapem naszej pracy jest sprawdzenie konfiguracji komputera klienta i podłączenie systemu zabezpieczeń do Internetu.


Serwis monitoringu

Dla naszej firmy  najważniejsze jest, by monitoring nie zawiódł naszych klientów. Dlatego gwarantujemy stały dostęp do serwisu i naszych pracowników przez całą dobę 7 dni w tygodniu.