Monitoring

 

Instalowanie kamer monitoringu na terenie Krakowa i okolic

Już od wielu lat zajmujemy się systemami monitoringu, które znajdują zastosowanie zarówno w siedzibach firm, jak i na prywatnych posesjach. Specjalizujemy się w projektowaniu oraz instalacji kamer monitoringu, czy to Kraków, czy inne lokalizacje w województwie mazowieckim. Skorzystaj z naszej pomocy, a pod swoją nieobecność nie będziesz obawiać się o firmowe mienie czy bezpieczeństwo swoich bliskich. Zapraszamy do współpracy w zakresie instalacji kamer monitoringu. Poradzimy sobie z każdym, nawet najtrudniejszym zleceniem.

Systemy monitoringu dla różnych potrzeb

Dobrze zaprojektowany system monitoringu składa się z wysokiej jakości kamer rozmieszczonych w przemyślanych, istotnych strategicznie miejscach, a także innych elementów, w tym na przykład programu umożliwiającego obserwowanie obrazu w dowolnym miejscu na świecie. Dzięki temu nawet przebywając na wakacjach za granicą, możesz rejestrować i w razie konieczności sprawdzać, czy na przykład kurier próbował doręczyć przesyłkę, dzikie zwierzę zniszczyło ogrodzenie lub włamywacz usiłował wtargnąć na teren Twojego domu. Nagranie z monitoringu – zwłaszcza w wysokiej rozdzielczości – stanowi mocny dowód w postępowaniu karnym bądź cywilnym i pozwoli Ci pociągnąć złodzieja czy wandala do odpowiedzialności. Skontaktuj się z naszą firmą montującą kamery na terenie Krakowa, by poznać polecane przez specjalistów rozwiązania!

Co daje profesjonalny system monitoringu?

Nowoczesne kamery wchodzące w skład systemu monitoringu naszpikowane są innowacyjnymi funkcjonalnościami, dzięki którym nic im nie umknie. Urządzenia nagrywają nawet w nocy, a niektóre z nich wyposażone są w czujnik ruchu, dzięki któremu obracają się po wykryciu przemieszczającego się intruza. Kamera monitoringu to niekiedy jedyny sposób na poznanie prawdy o różnych wydarzeniach, które trudno wytłumaczyć bez naocznych świadków. Skontaktuj się z nami, by poznać polecane przez profesjonalistów rozwiązania idealnie dopasowane do Twojego domu bądź siedziby firmy. Przekonaj się, że instalacja kamer do monitorowania otoczenia budynku może zapewnić Ci niepodważalne dowody oraz niezbędne informacje.

Co nas wyróżnia ?

Bezpłatna analiza

Analiza możliwości montażu w lokalizacji oraz wybór najlepszego
rozwiązania są u nas bezpłatne.

Nowoczesne urządzenia

Korzystamy wyłącznie z nowoczesnego i sprawdzonego sprzętu
od znanych producentów.

Nasz zespół

Nasz zespół tworzą fachowcy w swoich dziedzinach, z wieloletnim doświadczeniem
w zakładaniu instalacji alarmowych.

Długi okres gwarancji

Dajemy gwarancję na wykonane przez nas instalacje alarmowe oraz
zamontowany sprzęt wykorzystany przy montażu.

Jak wygląda realizacja zlecenia?

1. Wizja lokalna

Spotkanie z Klientem na miejscu docelowej realizacji, aby sprawdzić wszystkie czynniki mogące mieć znaczenie przy projekcie.

2. Projekt

Opracowanie projektu oraz wybór urządzeń do zakupu, zgodnie z ustaleniami ze spotkania z Klientem.

3. Oferta

Przedstawienie oferty i omówienie jej ważnych aspektów. Następnie akceptacja ustaleń i przystępienie do realizacji.

4. Montaż

Profesjonalny montaż zgodnie z wcześniej zaprojektowanym systemem.

5. Konfiguracja

Konfiguracja urządzeń oraz dostosowanie ich działania do życzeń Klienta.

6. Zlecenie wykonane ✔

Szkolenie z użytkowania sprzętu oraz instalacja programów zarządzających u Klienta. Ponadto, przekazanie dostępów i kluczy zapasowych.

Jeżeli jesteś troszeczku majsterkowiczem 🧰 , i potrzebujesz u siebie w domu czy firmie zamontować monitoring , ale nie chciałbyś wydać dużo kasy to napisz do nas  Przygotujemy dla ciebie gotowy zestaw :

☑️Dobierzemy to co będzie najskuteczniejsze ;

☑️Skonfigurujemy i zaprogramujemy ;

☑️Wyślemy kurierem do ciebie , który potem wystarczy tylko będzie podłączyć zgodnie z nasza instrukcja .

Dzięki temu zaoszczędzisz na usłudze montażu (instalacji)

Napisz do nas

Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy lub w innej, dogodnej dla Ciebie formie. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z naszą ofertą.

Podanie danych w powyższym formularzu jest całkowicie dobrowolne, jednak niezbędne do prawidłowego przetworzenia Państwa zapytania. Wszystkie dane osobowe w formularzu, przetwarzane są zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Uzupełniając powyższy formularz kontaktowy akceptują Państwo naszą Politykę Prywatności oraz świadomie i dobrowolnie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Nasza Lokalizacja

Ul.Fabryczna 6

31-553 Kraków.

Dane Rejestrowe

EL-COM Spółka Z.O.O
31-150 Kraków 31-150,
REGON:368373285
NIP: 678-317-02-23
KRS: 0000697137

Dane Kontaktowe

pn-pt 08:00-18:00
sb 08:00-15:00
+48 693 378 946
biuro@elcompany.pl

Monitoring Kraków

Polega na montażu odpowiedniej ilości kamer dla danego obszaru, które będą nagrywać video na dyski twarde. Obraz przetwarzany zostaje przez rejestrator, a następnie przesyłany na komputer. W ofercie posiadamy również detektor ruchu. Jest to bardzo ciekawe rozwiązanie, gdyż informuje o pojawieniu się nieproszonej osoby na terenie monitorowanym. Z tego typu rozwiązań korzysta coraz więcej firm, jak również osoby prywatne. Oferujemy tylko i wyłącznie sprzęt najwyższej jakości, aby klient miał pewność, że nad jego mieniem czuwa sprawdzony system zabezpieczeń. Oczywiście do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i dopasowujemy cały system do jego potrzeb. W każdym momencie klient ma możliwość rozbudowania ilości kamer. System kamer podłączamy do Internetu, dzięki czemu dostęp do monitoringu można mieć z każdego miejsca, w którym w danej chwili się przebywa.


Montaż monitoringu Kraków

Zanim podejmiemy się montażu monitoringu, nasi pracownicy dokonują dokładnej analizy terenu oraz obiektu, który ma zostać zabezpieczony. Pozwala nam to dobrać odpowiedni system zabezpieczeń, zgodny z oczekiwaniami zleceniodawcy. Tworzymy jak najlepszy plan montażu kamer i oczywiście konsultujemy każdym aspekt z klientem. Dopiero gdy klient zaakceptuje nasz pomysł, możemy przystąpić do montażu kamer. Po zamontowaniu systemu zajmujemy się ustawieniem kąta widzenia i ostrości kamer. Końcowym etapem naszej pracy jest sprawdzenie konfiguracji komputera klienta i podłączenie systemu zabezpieczeń do Internetu.


Serwis monitoringu

Dla naszej firmy  najważniejsze jest, by monitoring nie zawiódł naszych klientów. Dlatego gwarantujemy stały dostęp do serwisu i naszych pracowników przez całą dobę 7 dni w tygodniu.