Monitoring stacji benzynowej

Monitoring stacji benzynowej – kamery, rejestratory, zestawy do monitoringu stacji benzynowych, punktów samooobsługowych, pracowników.

Samoobsługa to przyszłość i duże ułatwienie dla pracowników, którzy mogą się skupić nad pozostałymi aspektami sprawowania opieki nad stanowiskiem. Trend samoobsługi wkracza do coraz większej liczby obszarów handlu i usług stając się standardem. Nie omija to również stacji benzynowych.

W ramach oszczędności nowoczesne placówki są wyposażone w automatyczne dystrybutory pozwalając na ograniczenie ilości pracowników do niezbędnego minimum oraz dokonania samoobsługi przez klienta. Urządzenia są wyposażone w możliwość dokonania opłaty dzięki licznikowi zintegrowanemu ze sklepowym komputerem.

Małe placówki sieciowe bądź prywatne przy braku personelu podczas dokonywania czynności tankowania stanowią łatwe źródło kradzieży paliwa. W efekcie naraża to właścicieli na wysokie straty – a złodziej odjedzie zadowolony z tytułu darmowego uzupełnienia baku oraz spowodowania kłopotu obsłudze.

Kwestia ta nie dotyczy wyłącznie paliwa lecz również pozostałych towarów (alkohol, słodycze itp.), które również padają łupem nieproszonych gości. Mając do czynienia ze zorganizowaną grupą osób, pracownik jest czynnie narażony na dodatkowe konsekwencje, także utratę zdrowia lub życia. Na szczęście z pomocą przychodzi nam system monitoringu stacji benzynowej.

Monitoring dla Stacji Benzynowej - Kraków

Co zyskam instalując system monitoringu stacji?

Korzyści zastosowania monitoringu są bardzo duże. Przede wszystkim mamy tutaj zniwelowanie kradzieży oraz rozbojów. Kolejnymi ważnymi aspektami są:

  • odczyt tablic rejestracyjnych, które pozwolą ująć złodzieja
  • eliminowanie sytuacji palenia tytoniu w pobliżu dystrybutorów
  • kontrola wyrzucania śmieci przez kierowców na terenie stacji
  • ogólna piecza nad zachowaniem przebywających na stacji osób trzecich

Co wybrać?

Nr 1 – podstawowy zestaw monitoringu: Zestaw TVI FullHD (kamery tubowe)

Masz małą stację benzynową, którą lubią czasem odwiedzić lokalni amatorzy darmowego tankowania i nie potrzebujesz jednocześnie zaawansowanego systemu monitorowania? Ten zestaw jest dla Ciebie. Składa się z 4 kamer tubowych oraz dysku 1TB. Idealnie zarejestrują obraz zarówno w dzień, jak i w nocy (do 30m). Kamery umieścisz z łatwością w najbardziej newralgicznych miejsach (dystrybutory, sklep, itp.), a system poinformuje o ewentualnym zagrożeniu ze strony przestępców.

Systemy Monitoringowe Kraków

Nr 2 – podstawowy zestaw monitoringu: Zestaw TVI FullHD (kamery kopułkowe)

Analogiczny do poprzedniego przypadku zestaw z kamerami kopułkowymi, które pozwolą na bardzo dobrą rejestrację obecności intruza.

Systemy Monitoringowe Kraków

Nr 3 – zaawansowany zestaw monitoringu: Zestaw monitoringu 4MP

Doskonała jakość nagrań zarówno w dzień, jak i w nocy (do 40m), pozwalająca na stworzenie w pełni profesjonalnego systemu zabezpieczeń. Oprócz monitora, będziesz mieć dostęp w czasie rzeczywistym przy użyciu smartfona, laptopa oraz tabletu.

Systemy Monitoringowe Kraków

Nie masz czasu na samodzielną instalację? Skorzystaj z naszej dodatkowej usługi!

Nasi fachowcy profesjonalnie przeprowadzą montaż i konfigurację urządzeń.

Nadal nie masz pewności co wybrać? Potrzebujesz pomocy? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Napisz do nas, a oddzwonimy, aby pomóc Ci przeprowadzić konfigurację na miarę Twoich potrzeb oraz dysponowanego budżetu.