Monitoring Sklepu

Monitoring sklepu – kamery, rejestratory, zestawy monitoringu (sklepy, centra handlowe, punkty usługowe, hurtownie itp.)

Sklepy – małe, duże, wielkopowierzchniowe. Każdy rodzaj stwarza idealną okazję dla złodzieja, narażając na dotkliwe straty finansowe. Mamy sporo przypadków, takich jak:

  • nakładanie na siebie kilku warstw ubrań
  • ściąganie zabezpieczeń z tekstyliów i obuwia
  • przeklejanie cen
  • rozrywanie opakowań w celu kradzieży ich zawartości
  • dekompletowania zestawów
  • spożywania/przelewania zawartości

Tego typu działania szczególnie odczuwają mali przedsiębiorcy, często inwestujący w swoje sklepy oszczędności życia.

Monitoring dla sklepu - Kraków

Jakich konsekwencji możemy dodatkowo uniknąć?

W przypadku małych sklepów (np. dawne GS-y), które często są elementem krajobrazu wsi, mamy do czynienia z miejscem nie tylko oferującym podstawowe produkty, co będącym obiektem spotkań miejscowej patologii. Często w tych przypadkach dochodzi do aktów wandalizmu, kradzieży czy spożywania alkoholu. Powoduje to straty materialne, ponieważ odstrasza potencjalnych oraz stałych klientów. Monitoring takich miejsc pozwala na skuteczne zabezpieczenie.

Kolejne korzyści

Inwestycja w monitoring sklepu nie tylko pozwoli zrekompensować ewentualne straty lecz również stanowi źródło materiału dowodego przeciwko złodziejom lub sytuacjom stanowiącym zagrożenie dla pracowników, klientów oraz właścicieli. Dzięki przekazywanemu na żywo obrazowi jesteśmy w stanie wychwycić na monitorze kradzież i tym samym złapać złodzieja na gorącym uczynku. To rozwiązanie jest polecane nie tyle dla sklepów z ochroną, co dla małych przedsiębiorstw nie zatrudniających takowej. Właściciel w skuteczny sposób może obserwować klientów znajdujących się w miejscach poza zasięgiem wzroku.

Jeśli prowadzimy działalność całodobową, wzmożony ruch potencjalnych złodziejów i wandali odbywa się nocą. Dzięki instalacji monitoringu, nasi klienci zanotowali spadek takich aktów o 100%. Przydatne prawda?

Jaka opcja będzie dla mnie najbardziej korzystna?

Nr 1 – podstawowy zestaw monitoringu: Zestaw FullHD

Masz nieduży sklep (monopolowy, spożywczy itp.) a w okolicach często pojawiają się różni przedstawiciele marginesu społecznego, którzy już dawno przepili swoje zapomogi? Zaawansowane rozwiązanie jest jednocześnie dla Ciebie zbędne? Mamy dla Ciebie jakość w atrakcyjnej cenie. Zestaw 5 kamer FullHD z dyskiem twardym o pojemności 1TB – pozwoli na pracę zarówno w dzień, jak i w nocy (podczerwień do 30m). Kamery w łatwy sposób rozmieścisz w najbardziej newralgicznych miejsach swojego sklepu (drzwi, magazyn, regały, itp.) co pozwoli zastanowić się potencjalnemu złodziejowi dwukrotnie, czy na prawdę warto dopuszczać się zamierzonego czynu.

Systemy Monitoringowe Kraków

Nr 2 – średniozaawansowany zestaw monitoringu: Zestaw 6 kamer IP FullHD

Prowadzisz większy sklep i potrzebujesz bardziej zaawansowanego systemu zabezpieczeń? Ten zestaw jest idelany dla Ciebie. Otrzymasz bardzo dobrą jakość obrazu zarówno w dzień, jak i w nocy (do 30m). Oprócz podglądu na monitorze, możesz prowadzić transmisję w czasie rzeczywistym przy użyciu smartfona, laptopa lub tabletu. Miejscowy złodziej nie ma szans.

Systemy Monitoringowe Kraków

Nr 3 – zaawansowany zestaw z możliwością rozbudowy do 8 kamer (monitoring wenętrzny/zewnętrzny): Zestaw monitoringu 4MP z kamerami wandaloodpornymi

Dzięki temu zestawowi stworzysz profesjonalną ochronę swojego biznesu. Zestaw z rejestratorem 8 kanałowym pozwala na rozbudowę o dodatkowe 4 kamery. Obserwację możesz prowadzić zarówno w dzień, jak i w nocy. Złodziej nie ma szans na powodzenie swojej misji.

Systemy Monitoringowe Kraków

Nie masz czasu na samodzielną instalację? Skorzystaj z naszej dodatkowej usługi!

Nasi fachowcy profesjonalnie przeprowadzą montaż i konfigurację urządzeń.

Nadal nie masz pewności co wybrać? Potrzebujesz pomocy? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Napisz do nas, a oddzwonimy, aby pomóc Ci przeprowadzić konfigurację na miarę Twoich potrzeb oraz dysponowanego budżetu.