Monitoring dla domu


Pragniesz zadbać o bezpieczeństwo swoje oraz bliskich? Myśl o możliwości kradzieży i zniszczenia dorobku życia spędza Ci sen z powiek, kiedy nadszedł długo wyczekiwany moment urlopu i masz wreszcie czas na odpoczynek? Twoje mienie to świętość, a dom ma być ostoją bezpieczeństwa.
Brak respektowania powyższych wartości przez złodzieja to nic nowego lecz zdarza się coraz częściej.  Jesteśmy tutaj po to, aby dać Ci możliwość ochrony miru domowego i skutecznie pokrzyżować zamiary intruza. Rozwiązaniem dla Ciebie jest monitoring domu. Teraz zapewne postawisz sobie pytanie “co, za ile i czemu tak drogo?”. Mamy dobrą wiadomość – inwestycja w CCTV to wydatek mniejszy, niż Ci się wydaje, a korzyści jakie uzyskasz są nieocenione – nie tylko pod kątem ochrony przed lepkimi rękami tych, którzy wolą iść w życiu na skróty.

Każdej osobie wydaje się, że monitoring to rozwiązanie wyłącznie dla obiektów pożytku publicznego (sklepy, firmy, biura, czy stacje benzynowe). Jeszcze kilka lat temu dostępne na rynku urządzenia oraz akcesoria były nie tyle skomplikowane w obsłudze, co poza zasięgiem kieszeni przeciętnego Nowaka lub Kowalskiego. Na szczęście mamy to już za sobą, dzięki czemu bez trudu znajdziejsz u Nas zestaw do monitoringu, który:

  • będzie dostępny w przystępnej cenie i zagwarantuje doskonałą jakość rejestracji obrazu
  • zapewni dostęp mobilny w czasie rzeczywistym przy użyciu laptopa, tabletu, a nawet smartfona – dzięki czemu zyskasz pełną kontrolę i w każdej chwili będziesz mieć wgląd w to, co dzieje się na terenie Twojej posesji
  • będzie w pełni zintegrowany z pozostałymi zabezpieczeniami, na które się zdecydujesz
Monitoring dla domu - Kraków

Do czego przyda się taki monitoring?

Monitoring to doskonałe zabezpieczenie, które poinformuje Cię o wtargnięciu nieproszonych gości na teren posesji oraz umożliwi identyfikację ewentualnych sprawców, także po głosie. Doskonałe rozwiązanie? To jeszcze nie koniec korzyści, ponieważ monitoring domu pozwoli Ci również:

  • sprawdzić co wyczyniają Twoje pociechy, kiedy są same lub pod okiem opiekunki
  • skontrolować seniorów, którzy wymagają wzmożonej troski (doskonałe rozwiązanie przy opiece nad osobami dotkniętymi demencją lub chorobą Alzheimera)
  • skontrolować wtargnięcia na posesję dzikich zwierząt, które powodują szkody

Jak wybrać idealny zestaw?

Każdy zestaw do monitoringu domu składa się z kilku podstawowych elementów:

  • rejestrator – służy do przetwarzania i zapisywania obrazu
  • kamery – nagrywają obraz (oraz dźwięk) i przesyłają do rejestratora
  • dysk twardy – na nim zapisywane są nagrania, dostępne do późniejszego odtworzenia
  • okablowanie oraz pozostałe akcesoria – rozgałęźniki, zasilacze, uchwyty, szafki , złącza sygnałowe itp.

Dzięki naszej ofercie oraz doświadczeniu nie musisz kompletować zestawu samodzielnie. Sięgnij po przygotowane przez nas zestawy, które zawierają wszelkie potrzebne elementy do wykonania instalacji.

Nie masz czasu na samodzielną instalację? Skorzystaj z naszej dodatkowej usługi!

Nasi fachowcy profesjonalnie przeprowadzą montaż i konfigurację urządzeń.

Jaką opcję wybrać? Wszystko zależy od Twoich potrzeb:

Nr 1 – podstawowy zestaw do monitoringu domu, jeżeli zależy Ci na prostym i skutecznym zabezpieczeniu swojej posesji oraz odstraszeniu intruzów: Zestaw monitoringu TVI FullHD

Chcesz mieć pewność, że efekty Twojej ciężkiej pracy nie staną się obiektem zainsteresowania złodziei i jednocześnie nie potrzebujesz zaawansowanego systemu zabezpieczenia? Bardzo dobra jakość za przystępną cenę – to właśnie oferuje Ci zestaw z 4 kamerami tubowymi FullHD oraz dyskiem twardym o pojemności 1TB. Doskonale sprawdzą się do rejestracji obrazu zarówno w dzień, jak i w nocy (do 30m). Kamery rozmieścisz z łatwością we wszystkich, najbardziej newralgicznych punktach swojej posesji (drzwi wejściowe, tył posesji, brama, garaż itp.), a system poinformuje Cię w każdej chwili, jeśli na Twoim terenie znajdą się nieproszeni goście.

Systemy Monitoringowe Kraków

Nr 2 – podstawowy zestaw do monitoringu domu, jeżeli zależy Ci na prostym i skutecznym zabezpieczeniu swojej posesji oraz odstraszeniu intruzów: Zestaw monitoringu TVI FullHD

Chcesz mieć pewność, że efekty Twojej ciężkiej pracy nie staną się obiektem zainsteresowania złodziei i jednocześnie nie potrzebujesz zaawansowanego systemu zabezpieczenia? Bardzo dobra jakość za przystępną cenę – to właśnie oferuje Ci zestaw z 4 kamerami kopułkowymi FullHD oraz dyskiem twardym o pojemności 1TB. Doskonale sprawdzą się do rejestracji obrazu zarówno w dzień, jak i w nocy (do 30m). Kamery rozmieścisz z łatwością we wszystkich, najbardziej newralgicznych punktach swojej posesji (drzwi wejściowe, tył posesji, brama, garaż itp.), a system poinformuje Cię w każdej chwili, jeśli na Twoim terenie znajdą się nieproszeni goście.

Systemy Monitoringowe Kraków

Nr 3 – średniozaawansowany zestaw do monitoringu domu: Zestaw monitoringu IP 4MPx

Wysoka jakość nagrywanego obrazu zarówno w dzień i w nocy (do 40m). Dzięki temu zestawowi zyskasz pewność, że posiadasz bardziej zaawansowany system zabezpieczeń, a dostęp do niego będziesz mieć w czasie rzeczywistym przy użyciu: smartfona, komputera oraz tabletu.

Systemy Monitoringowe Kraków

Nr 4 – zaawansowany zestaw do monitoringu domu z możliwością rozbudowy, który dodatkowo pozwoli zabepieczyć posesję także w środku: Zestaw monitoringu domu FullHD

Oprócz montażu zewnętrznego potrzebujesz mieć pieczę nad swoimi bliskimi oraz mieniem od środka? Ten zestaw pozwoli Ci na rozbudowę tworząc profesjonalny system bezpieczeństwa.

Systemy Monitoringowe Kraków

Nadal nie masz pewności co wybrać? Potrzebujesz pomocy? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Napisz do nas, a oddzwonimy, aby pomóc Ci przeprowadzić konfigurację na miarę Twoich potrzeb oraz dysponowanego budżetu.