Integracja systemów IT

 

Zajmujemy się profesjonalną integracją systemów IT, usługa ta pozwala na połączenie kilku systemów w jeden przykładowo połączenie monitoringu CCTV z różnymi czujnikami, które znajdują się w domu, dzięki czemu nadzór własnego domu lub firmy jest jeszcze łatwiejszy. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dlatego przygotowanie oferty zaczynamy od wizyty na miejscu u naszego Klienta na podstawie której dobieramy najlepsze rozwiązania i urządzenia a następnie przedstawiamy pełny kosztorys. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży dzięki czemu oferujemy najwyższa jakość usług.

Co nas wyróżnia ?

Innowacyjne rozwiązania

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na dobranie najlepszych urządzeń, które w pełni spełnią oczekiwania naszych Klientów.

Darmowa analiza i kosztorys

Wszystkie nasze zlecenia opieramy na pierwszej darmowej i darmowej konsultacji, która pomoże przygotować najlepsze zestawienie urządzeń.

Bezpieczeństwo i wygoda

Doskonale wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo i wygada dlatego wszystkie systemy dopasowujemy biorąc pod uwagi te własnie czynniki

Długi okres gwarancji

Zawsze realizujemy zlecenia w oparciu o najlepsze produkty cenione na całym świecie, które oferują długi okres gwarancyjny.

Algorytm realizacji zlecenia przez naszą firmę:

1. Wstępna wizja

Spotkanie z klientem w obiekcie, w celu koordynacji wszystkich wpływających czynników i aktualnie ujawnionych szczegółów w celu prawidłowego zaprojektowania systemu

2. Projektowanie

Opracowanie projektu i dobór sprzętu zgodnie ze spotkaniem i dyskusja techniczna

3. Oferowanie

Generowanie-tworzenie i wysyłanie oferty, biorąc pod uwagę wszystkie poprzednie punkty

4. Montaż

Profesjonalny montaż, montaż wszystkich niezbędnych elementów zgodnie z wcześniej zaprojektowanym systemem

5. Konfiguracja

Konfiguracja, dostrajanie, dostosowanie wszystkich życzeń klienta do możliwych czynników środowiskowych, konsultacje i uzgodnienie parametrów

6.  Zlecenie wykonane ✔

Szkolenie użytkowników końcowych, instaluj programy na urządzeniach użytkowników końcowych. Przekazywanie informacji o dostępie i kluczy zapasowych do klienta

Integracja systemów IT

System monitoringu, czujniki i kamery to urządzenia, które coraz częsciej znajdują zastosowanie w domach i firmach, pozwalają one nie tylko zadbać o bezpieczeństwo bliskich i pracowników, ale również o dobra materialne. Integracja systemów IT pozwala na połączenie kilku systemów monitorujących w jedną instalacje, dzięki czemu w jeszcze łatwiejszy sposób możemy zarządzać wszystkimi czujnikami. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowanych specjalistów, którzy dobiorą dla Państwa odpowiednie rozwiązania i przedstawią najlepszą możliwe ofertę.


Montaż systemów IT w domu i firmach

Integracja systemów IT znajduje zastosowanie zarówno w domach jednorodzinnych jak i małych i dużych firmach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa profesjonalne integracje systemów IT, które pozwolą jeszcze łatwiej zarządzać czujnikami, kamerami oraz systemami alarmowymi. Wszystkie zlecenia montażowe traktujemy indywidualnie dlatego wszystkim naszym Klientom oferujemy darmową wycenę i przygotowanie kosztorysu, który pozwoli na wstępny etapie dopasować wszystkie niezbędne urządzenia i instalacje.


Serwis inteligentnych systemów IT

Najważniejsze dla nas jest Państwa zadowolenie dlatego sumiennie podchodzimy do swoich obowiązków i zawsze instalujemy najlepsze produkty, które przystosowane są do pracy w każdych nawet najbardziej wymagających warunkach. Oferujemy Państwu również wsparcie gwarancyjne realizując wszystkie naprawy i poprawiając usterki oraz serwis pogwarancyjny w przypadku naprawach po tym okresie.