Instalacja kamer

Instalacja kamer – zadbaj o swoje bezpieczeństwo

Jeszcze całkiem nie tak dawno na instalacje kamer mogły sobie pozwolić tylko firmy, instytucje lub najbogatsi. Obecnie posiadanie monitoringu stało się bardziej przystępne, a co za tym idzie więcej osób może zadbać o swoje bezpieczeństwo. Instalacja kamer to najłatwiejszy sposób, aby zabezpieczyć się przed włamaniami, kradzieżami lub innymi niechciany sytuacjami na naszej posesji. Zamontowanie takiego systemu monitoringu, nie daje nam tylko nagrania po popełnionym przestępstwie, ale również bardzo dobrze odstrasza złodziei i wandali, którzy gdy tylko zobaczą kamery mają świadomość, że są nagrywani.

Jaki monitoring wybrać?

Czy szukasz aktualnie systemu monitoringu, który sprawdziłby się w twoim domu? Jest to pytanie, na które nie da się odpowiedzieć w jednoznaczny sposób każda posesji i obiekt do którego chcemy zamontować taki system będzie miał inne wymagania sprzętowe oraz będzie wymagał odpowiedniego rozmieszczenia. Każdy taki system składa się z duże ilości różnych komponentów, które trzeba odpowiednio dopasować pod posesję i nasze wymagania. Przed podjęciem decyzji jak będzie wyglądał nasz system monitoringu musimy odpowiednio pomyśleć nad: liczbą kamer, umiejscowieniem kamer oraz czy będziemy chcieli posiadać dodatkowego zabezpieczenia. Warto dlatego skorzystać z usług firmy, która posiada już duże doświadczenie i będzie wiedziała jak umiejscowić kamery oraz jaki sprzęt wybrać.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę do montażu monitoringu?

  • Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu dobierzemy dla Ciebie najlepsze;
  • Znamy się na kamerach jak nikt inny i wiemy wszystko o produktach, które oferujemy;
  • Naszą firmę cechuje profesjonalizm, zaangażowanie oraz terminowość;
  • Wszystkie systemy montujemy tak, aby kamery znalazły się w najlepiej położonych miejscach, które dadzą nam duża widoczność i zabezpieczą najbardziej narażone miejsca..
Monitoring CCTV - Montaż i Serwis Kraków

Czy warto instalować kamery w domu?

  • Kamery zainstalowane przy domu dają nam pełne poczucie bezpieczeństwa;
  • Kamery chronią nas przed wandalami oraz złodziejami;
  • Po jakimkolwiek incydencje na naszej posesji mamy dostęp do nagrań;
  • Dzięki kamerom możemy kontrolować efektywność naszych pracowników przy domowych takich jak ogrodnik czy budowlaniec;

Jak wygląda dobrze założony system monitoringu?

Dobrze zamontowany monitoring powinien składać się z dobrze dobranych kamer umieszczonych w wysokich miejscach, musi być dobrze przemyślany i umiejscowiony w dobrym miejscu tak, aby chronił ważne miejsca. Dobrze zamontowany monitoring powinien dawać nam możliwość obserwowania wszystkiego co dzieje się na naszej posesji z każdego miejsca na świecie. Nieważne czy jesteśmy na wakacjach na drugim końcu świata czy w pracy niedaleko domu. Dobry system monitoringu musi użyć również kamer wysokiej jakości, które w razie jakiegoś wypadku pozwolą nam na dokładne namierzenie sprawcy.

Co nas wyróżnia ?

Innowacyjne rozwiązania

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na dobranie najlepszych urządzeń, które w pełni spełnią oczekiwania naszych Klientów.

Darmowa analiza i kosztorys

Wszystkie nasze zlecenia opieramy na pierwszej darmowej i darmowej konsultacji, która pomoże przygotować najlepsze zestawienie urządzeń.

Bezpieczeństwo i wygoda

Doskonale wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo i wygada dlatego wszystkie systemy dopasowujemy biorąc pod uwagi te własnie czynniki

Długi okres gwarancji

Zawsze realizujemy zlecenia w oparciu o najlepsze produkty cenione na całym świecie, które oferują długi okres gwarancyjny.

KONTAKT Z NAMI

Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu z naszym biurem obsługi Klienta, które odpowie na wszystkie pytania związane z naszą ofertą.

Podanie danych w powyższym formularzu jest całkowicie dobrowolne, jednak niezbędne do prawidłowego przetworzenia Państwa zapytania. Wszystkie dane osobowe w formularzu, przetwarzane są zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Uzupełniając powyższy formularz kontaktowy akceptują Państwo naszą Politykę Prywatności oraz świadomie i dobrowolnie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Nasza Lokalizacja

Ul.Fabryczna 6

31-553 Kraków.

Dane Rejestrowe

EL-COM Spółka Z.O.O
31-150 Kraków 31-150,
REGON:368373285
NIP: 678-317-02-23
KRS: 0000697137

Dane Kontaktowe

pn-pt 08:00-18:00
sb 08:00-15:00
+48 693 378 946
biuro@elcompany.pl