Systemy alarmowe

 

 

 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakładaniu profesjonalnych systemów alarmowych, które są obecnie jedną z najskuteczniejszych metod ochrony gospodarstw domowych oraz małych i dużych firm.

Oferujemy Państwu darmową wycenę i analizę najlepszych rozwiązań, które w zadbają o bezpieczeństwo dom lub firmy. Wszystkie realizacje wykonujemy na nowoczesnych urządzeniach, które oferują wysoką skuteczność oraz niezawodność.

 

Co nas wyróżnia ?

Darmowa analiza i dobranie urządzeń

Wszystkie produkty dobieramy indywidualnie do danego budynku lub miejsca dlatego mają Państwa gwarancję najwyższe jakości usług.

Nowoczesne urządzenia

Wszystkie instalacje alarmowe wykonujemy w oparciu o znane i cenione marki na całym świecie, które oferuję nowoczesne rozwiązania i łatwość w obsłudze.

Wysoka ochrona domu i firm

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakładaniu instalacji alarmowych dla domów i firm, dzięki czemu oferujemy najwyższą jakość ochrony oraz niezawodność.

Długi okres gwarancji

W naszej firmie otrzymują Państwo gwarancję na wykonane przez nas instalacje alarmowe oraz zamontowany sprzęt wykorzystany przy montażu.

Algorytm realizacji zlecenia przez naszą firmę:

1. Wstępna wizja

Spotkanie z klientem w obiekcie, w celu koordynacji wszystkich wpływających czynników i aktualnie ujawnionych szczegółów w celu prawidłowego zaprojektowania systemu

2. Projektowanie

Opracowanie projektu i dobór sprzętu zgodnie ze spotkaniem i dyskusja techniczna

3. Oferowanie

Generowanie-tworzenie i wysyłanie oferty, biorąc pod uwagę wszystkie poprzednie punkty

4. Montaż

Profesjonalny montaż, montaż wszystkich niezbędnych elementów zgodnie z wcześniej zaprojektowanym systemem

5. Konfiguracja

Konfiguracja, dostrajanie, dostosowanie wszystkich życzeń klienta do możliwych czynników środowiskowych, konsultacje i uzgodnienie parametrów

6.  Zlecenie wykonane ✔

Szkolenie użytkowników końcowych, instaluj programy na urządzeniach użytkowników końcowych. Przekazywanie informacji o dostępie i kluczy zapasowych do klienta

Systemy alarmowe

Profesjonalny system alarmowy to bezpieczeństwo nie tylko dobra majątkowego, ale również ochrona najbliższych osób lub pracowników, którzy aktualnie znajdują się w budynku. Systemy alarmowego oferują wysoki stopień zabezpieczenia przed włamaniami i kradzieżami oraz wejściem niepożądanych osób do zabezpieczonego miejsca. Dodatkowym atutem systemów alarmowych jest również wykorzystanie instalacji do monitorowani innych niebezpiecznych zadań takich jak: zwiększenie stężenia dwutlenku węgla, ostrzeżenie w przypadku zalań lub pożarów oraz wiele innych losowych zdarzeń.


Montaż alarmu w domu i firmie

Nasza usługa montażu systemów alarmowych oferowana jest zarówno dla gospodarstw domowych, które chcą zwiększyć bezpieczeństwo majątku i bliskich oraz dla mniejszych i większych firm. Pierwszą czynnością, którą wykonujemy podczas przygotowania instalacji alarmowej jest bezpośrednia wizyta u Klienta, która pozwoli nam na zebranie niezbędnych danych, które posłużą do przygotowania projektu instalacyjnego. Następnym krokiem jest przedstawienie Państwu projektu a następnie wprowadzenie wszystkich korekt i końcowa finalizacja. Montaż systemów alarmowych pozwala również na integracje systemów z dodatkowymi funkcjami przykładowo takim jak: rolety lub zraszacze ogrodowe sterowane zdalnie.


Serwis systemów alarmowych

Oferujemy Państwu również skuteczny i szybki serwis systemów alarmowych na terenie całej Polski. Nasi specjaliści są dostępni dla Państwa 24/7, dzięki czemu bardzo szybko reagujemy na wszystkie zgłoszone usterki.